СБУ не коментує інформацію про шпигування за журналістом: "сам дурак"

Речниця СБУ Марина Остапенко відмовилася коментувати резонансні справи, в яких останнім часом помічають українські спецслужби.

Речниця Служби безпеки України Марина Остапенко відмовилася підтвердити чи спростувати інформацію, надану журналісткою Вікторію Сюмар, яка раніше заявляла, що СБУ збирає про неї дані.

"Комусь хтось щось сказав. Я не буду робити PR нікому. Я не буду нічого коментувати... І взагалі, коментувати цю ситуацію просто, не буду. Тут нема що коментувати. Я не буду, знаєте, на "дурак", відповідати "сам дурак", – сказала Остапенко в інтерв'ю Радіо Свобода.

СБУ також не виявила бажання коментувати й інші прояви своєї активності, адже протягом лише вересня стало відомо про цікавість спецслужби до громадської організації "Демократичний альянс", про перевірку грантів від фонду "Відродження", про обшук музею "В'язниця на Лонцького" у Львові.

Нагадаємо, журналістка та громадська діячка Вікторія Сюмар заявила, що СБУ збирає про неї інформацію.

"Я з цими людьми не спілкувалася. Консьєржка у будинку розповіла, що приходили люди, які представилися працівниками СБУ, показали посвідчення і запитували про мешканців моєї квартири, хто приходив, коли приходять, хто від них йде, коли йде, як вони живуть і таке інше. Я не думаю, що вона здатна це вигадати. Це треба мати надто глибоку фантазію", - розповіла журналістка.

Читайте також:

СБУ зайнялася ще однією громадською організацією

Скандал між львівським істориком та СБУ докотився до Європи

СБУ шпигує за журналісткою

У Львові вимагають судити Хорошковського за шантаж та сталінізм

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: