СБУ не має інформації про загибель члена ЄСМ

Інформацію про загибель члена ЄСМ під час "Русского марша" спростовано.

"Русский марш" у Севастополі
УНІАН
СБУ спростовує інформацію про загибель російського громадянина під час "Русского марша" Севастополі.
Управління Служби безпеки України в місті Севастополі спростовує поширену 5 листопада інформагентством "Новий регіон” інформацію "Євразійського союзу молоді” про начебто загибель його активіста під час спроби проведення "Русского марша” 4 листопада. 

Керівник прес-служби УСБУ в місті Севастополі Юрій Кондратьєв у телефонному інтерв’ю місцевому приватному телеканалу НТС заявив: "Інформація, розповсюджена російським інтернет-виданням про вбивство у Севастополі 4 листопада Євгена Бондаренка і причетність до цього СБУ є недостовірною і носить явно провокаційний характер”. 

Також, за словами Кондратьєва, "провокаційним і завідомо брехливим є інтернет-повідомлення про те, що в Севастополі начебто відбувся "Русский марш”, і що його було розігнано правоохоронними органами”. 

РІА "Новий регіон” в понеділок повідомило про те, що "скандально відома організація "Євразійський союз молоді” заявляє про загибель свого активіста під час спроби проведення "Имперского марша" у Севастополі. 

"В зіткненнях з правоохоронними органами загинув наш активіст Євген Бондаренко”, – йдеться у повідомленні. В ньому також додається, що "наразі СБУ намагається усіляко приховати факт вбивства і не видає тіло покійного”. 

Водночас, говориться далі у повідомленні, "лідер кримського відділення ЄСМ Костянтин Книрік підтвердити інформацію про загибель Бондаренка "Новому регіону” не зміг”.
 
"Бондаренко приїхав вчора із Москви і був затриманий на площі Нахімова у Севастополі. Усіх затриманих вчора (в неділю) активістів ЄСМ правоохоронці відпустили, а з ним зв’язку немає. Людини немає, зв’язку немає, досі його відшукати не можемо”, - сказав Книрік "Новому регіону”.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: