Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
СБУ не проводила перевірку щодо громадянства та статків високопосадовця розвідки Семочка

Окрім цього, у Порошенка заявили, що така відповідь не передбачена законом.

Служба безпеки не перевіряла інформацію про російське громадянство та наявність нерухомості на 200 мільйонів гривень у першого заступника голови Служби зовнішньої розвідки Сергія Семочка, яку оприлюднили журналісти.

Про це з посиланням на голову експертної організації StateWatch Гліба Канєвського, який надав відповідь СБУ, пише "Українська правда".

"Перевірка зазначеної у запиті інформації стосовно членів родини посадової особи іншого державного органу Службою безпеки не проводилась", – йдеться у повідомленні.

ВідеоЗаступник голови Служби зовнішньої розвідки володіє нерухомістю на 200 мільйонів гривень

В українських спецслужбах вибухнув цілий скандал. Один із головних українських розвідників - Сергій Семочко, заступник голови Служби зовнішньої розвідки - схоже, має нерухомості на 200 мільйонів гривень. А в членів його родини - російське громадянство і бізнес в окупованому Криму. Так повідомили журналісти-розслідувачі, які знайшли в мережі приголомшливі документи.

Заступник голови Служби зовнішньої розвідки володіє нерухомістю на 200 мільйонів гривень

Водночас в Адміністрації президента України відмовились відповідати на це запитання, пояснивши, що така відповідь не передбачена законодавством.

"Просимо взяти до уваги, що Законом "Про доступ до публічної інформації" не передбачено обов’язку розпорядника інформації щодо створення нових видів документів та інформації, проведення аналізу або запровадження окремого виду статистики, коментування тих чи інших подій або висловлювань тощо", – наголошується у документі.

Нагадаємо, раніше журналісти програми "Наші гроші" опублікували сюжет про заступника голови Служби зовнішньої розвідки СБУ Сергія Семочка. У ньому зокрема повідомляється, що під керівництвом Семочка від фармакологічних компаній стали вимагати проводити тендери, а фактично у бізнесу просто вимагали "відкати" за можливість закупити ліки.

Розслідувачі також показали дорогі будинки і автомобіль Land Cruiser, які нібито належать Семочку. У сюжеті йдеться і про те, що родичі Семочка володіють російським громадянством і бізнесом в Криму.

Після цього Національне антикорупційне бюро України відкрило кримінальне провадження стосовно першого заступника голови Служби зовнішньої розвідки Сергія Семочка.

Залиште свій коментар

Вибір редакції