СБУ не пустила в Україну чотирьох керівників російського ВПК

Росіяни мали намір особисто прибути до Миколаєва.

Служба безпеки заборонила в'їзд в Україну чотирьом керівникам одного з підприємств військово-промислового комплексу Російської Федерації. Про це повідомляє прес-центр СБУ.

Зазначається, що в листопаді 2015 року оперативники спецслужби викрили незаконну діяльність миколаївської фірми, яка спеціалізувалася на розробці конструкторської і технологічної документації для кораблів ВМФ та Прикордонної служби ФСБ Росії.

СБУ оголосила директору та головному конструктору установи офіційні застереження про неприпустимість порушення чинного законодавства щодо відсутності дозволів Державного експортного контролю на право вести за кордоном військово-технічні роботи.

Також до миколаївського підприємства були застосовані санкції. Функціонування фірми фактично було припинено. Натомість керівництво російського підприємства ВПК в місті Отрадне Ленінградської області продовжило спроби залучити українських фахівців до роботи.

Зокрема, росіяни мали намір особисто прибути до Миколаєва для узгодження деталей можливого поновлення взаємодії із колишніми партнерами.

Наразі, після заборони в'їзду в Україну представникам російського ВПК, будь-яка співпраця між сторонами остаточно припинена, резюмується в повідомленні.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: