СБУ не знайшла порушень в опитуванні про відокремлення Львівщини

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Соцопитування проводив КМІС.

Служба безпеки України не знайшла порушень в опитуванні Київського міжнародного інституту соціології, яке стосувалося статусу Галичини.

Про це 26 квітня на своїй сторінці у Facebook повідомив директор КМІС Володимир Паніотто.

"Представник СБУ зателефонував сьогодні і повідомив, що перевірка не виявила порушень", – написав він.

Представник СБУ зателефонував сьогодні і повідомив, що перевірка не виявила порушень.

Опубліковано Владимиром Паниотто Четвер, 25 квітня 2019 р.

Нагадаємо, у Львівській області СБУ взялося перевіряти інформацію, поширену в Інтернеті, щодо провокаційного "опитування" Київського міжнародного інституту соціології, у якому йдеться про "перспективи регіону" на кшталт "окремої незалежної держави" чи "приєднання до іншої держави".

Раніше, 21 квітня в Україні відбувся другий тур виборів президента України. Ввечері того ж дня з'явилися перші результати екзит-полів. Відповідно до Національного екзит-полу та екзит-полу ТСН, перемогу здобув Володимир Зеленський. Він отримав майже 75%, тоді як чинний президент Петро Порошенко - близько 25%. 

Порошенко на власній прес-конференції визнав свою поразку та наголосив, що не йде з політики. Через деякий час він зателефонував Зеленському, привітав його з перемогою та запропонував свою допомогу. Після оприлюднення даних екзит-полів, Зеленський дав дати першу прес-конференцію, на якій розповів про перші кадрові рішення, а також про перестановки серед учасників перемовин у Мінську.

23 квітня ЦВК оприлюднила результати обробки 100% електронних бюлетенів. Відповідно до них, Володимир Зеленський отримав більшість голосів майже у всіх регіонах України і набрав 73.22% голосів. Чинний очільник держави Петро Порошенко опинився на другому місці - за нього проголосували 24.45% виборців.  

Залиште свій коментар

Вибір редакції