СБУ оскаржила в суді скасування справи проти "Нафтогазу"

Служба безпеки продовжує сумніватися у законності розмитнення "Нафтогазом" 11 млрд. кубометрів спірного з RosUkrEnergo газу.

СБУ подала апеляційні скарги на рішення судів про скасування постанов про порушення кримінальних справ про розмитнення 11 млрд. куб. м газу та порушення законодавства України в цьому процесі посадовими особами Енергетичної регіональної митниці.

Про це в ході своєї доповіді під час засідання ТСК з питань розслідування факту захоплення "Нафтогазу" заявив голова СБУ Валентин Наливайченко.

"На всі постанови судів вже подані апеляційні скарги… І наступні дії СБУ будуть залежати від прийняття рішень в апеляційному порядку", - сказав він.

Нагадаємо, компанія RosUkrEnergo вважає розмитнені 11 млрд. кубометрів газу своїми.

Як повідомляв ТСН.ua, 24 березня заступник голови парламентської фракції БЮТ Андрій Портнов повідомив, що Шевченківський районний суд Києва визнав незаконними окремі дії Служби безпеки України і скасував постанову СБУ про порушення кримінальної справи про розмитнення 11 млрд. кубометрів газу.

За словами Портнова, на сьогоднішній день приналежність "Нафтогазу" цього газу не оскаржується ані в українських, ані в міжнародних судах.

В той же час 27 березня генеральний прокурор Олександр Медведько допустив, що СБУ оскаржить в апеляційному порядку скасування судом розслідування проти "Нафтогазу".

Він зазначив, що зараз Генпрокуратура вивчає ситуацію, а також має намір вивчити рішення суду, яким було скасовано цю кримінальну справу, і заслухати позицію відповідального за цю справу прокурора.

Читайте також:

RosUkrEnergo не претендує на відшкодування 11 млрд. кубометрів газу

Медведько погрожує "Нафтогазу" криміналом

"Газпром" підтримав Фірташа в суперечці з "Нафтогазом"

Росія передумала ображатись на Європу через українську трубу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: