СБУ підозрює контрабандистів у державній зраді

Сьогодні Службою безпеки України порушено кримінальну справу за фактом розголошення державної таємниці.

А саме щодо рішення Ради національної безпеки і оборони України щодо захисту економічних інтересів держави, тобто злочину, передбаченого статтею 328 Кримінального кодексу України.

Як повідомили у прес-центрі СБУ, підставою для прийняття Службою такого рішення стала інформація, отримана у ході дослідчої перевірки та опитування службових осіб, причетних до виготовлення голографічних захисних елементів.

Світова практика свідчить, що діяльність у сфері виготовлення документів суворої звітності та контролю за їх обігом відноситься до виключної компетенції держави, відзначили в прес-центрі Служби безпеки України.

19 грудня Верховна рада України направила президентові України Віктору Ющенку депутатський запит Василя Грицака (фракція Партії регіонів) щодо вірогідності існування "злочинної групи" у вищих щаблях влади. За направлення такого запиту проголосували 323 із 431 народного депутат, зареєстрованого у сесійній залі.

У депутатському запиті йдеться про вірогідність існування групи, "діяльність якої спрямована на нанесення значних збитків державному бюджету України шляхом лобіювання контрабанди марок акцизного збору для горілчаних і тютюнових виробів".

Подібні депутатські запити були спрямовані генеральному прокуророві України та в. о. голови СБУ Наливайченка, з тією різницею, що в них ідеться про "вірогідність існування в РНБО України злочинної групи ", а решта тексту дублюється.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: