Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
СБУ після бесіди відпустила члена партії Путіна "Єдина Росія"

"Єдинорос" вільно пересуватиметься Україною.

Після бесіди з депутатом "Єдиної Росії" Ігорем Кучерявим, якого затримали на пункті пропуску "Каланчак" на адмінкордоні з анексованим РФ Кримом, його відпустили.

Про це заявила речниця СБУ Олена Гітлянська, пишуть "Крим.Реалії".

"Ми його затримали, привезли на співбесіду, поспілкувалися і відпустили. Процесуально ми його не затримували. Після того як слідчий ухвалить рішення, висувати людині підозру чи не висувати, будуть направлені матеріали до суду, і вже суд ухвалить рішення", - пояснилав вона.

За словами Гітлянської, російський депутат може пересуватися територією України, але "він співпрацює і нікуди не біжить".

Відео Їхав по закордонний паспорт: СБУ на адмінкордоні з Кримом затримала депутата РФ

Про це повідомляє телеканал АТР. Ігор Кучерявий - політик, який активно підтримував анексію півострова, де організовував так звані загони самооборони. Від країни-окупанта має медаль "За повернення Криму". Кримськотатарські активісти твердять, що до України чоловік їхав, щоби отримати закордонний паспорт.  

Їхав по закордонний паспорт: СБУ на адмінкордоні з Кримом затримала депутата РФ

Нагадаємо, 3 грудня співробітники СБУ затримали члена партії "Єдина Росія" Ігоря Кучерявого, який прямував на материкову Україну.

Ігор Кучерявий - політик, який активно підтримував анексію півострова, де організовував так звані загони самооборони. Нині він є секретарем відділення партії, входить до складу політради регіонального відділення партії в анексованому Севастополі.

Від країни-окупанта має медаль "За повернення Криму". Кримськотатарські активісти стверджують, що до України він їхав, щоби отримати закордонний паспорт. Мовляв, з російським можливостей набагато менше.

Залиште свій коментар

Вибір редакції