СБУ побоюється, що Євро-2012 приведе в Україну терористів

В СБУ побоюються, що разом з Євро-2012 в Україну может бути "імпортовано" тероризм.

Основною загрозою, яку принесе Євро-2012, буде імпортований тероризм - здійснення терактів в Україні щодо осіб третіх країн.

Про це заявив перший заступник голови СБУ Володимир Хімея.

"Основний ризик, який нам приносить Євро-2012, - участь національних збірних країн, контингенти яких беруть участь в бойових діях в гарячих точках - Лівія, Афганістан, ряд інших країн північної Африки, ближнього сходу та центральної Азії", - сказав Хімей.

"Мова йде про те, що на території нашої країни під час Євро-2012 підвищується ризик імпортованого тероризму - вчинення теракту щодо осіб третіх країн на території України", - сказав офіцер СБУ.

За словами Володимира Хімея, є також ряд ризиків, пов'язаних з масовістю відвідування України іноземцями, та спрощення у зв'язку з цим візового режиму, прикордонного контролю.

"Є можливість, що територію України спробують використовувати як транзитну, або для осідання в нашій країні прихильників терористичних організацій", - зазначив перший заступник глави відомства.

Крім того, вболівальники іноді спеціально їдуть для здійснення певних хуліганських дій. СБУ враховує всі ці ризики, щоб унеможливити небажаний розвиток подій, підсумував Володимир Хімей.

Нагадаємо, 16 вересня був створений штаб забезпечення безпеки під час Євро-2012.

Читайте також:

Польща підготує до Євро-2012 антитерористичну групу снайперів

Львів до Євро-2012 відкриє меморіал тоталітаризму

В українських містах до Євро-2012 живцем спалюють тварин

Після Євро-2012 в Україні розвиватимуть міста-мільйонники

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: