СБУ почала "чистки" серед правоохоронців

Служба безпеки обіцяє навести лад в усіх правоохоронних органах України. І просить про допомогу громадян.

Служба безпеки 15 червня почала спецоперацію з наведення правопорядку серед українських правоохоронців.

Про це під час виступу в Одесі заявив голова СБУ Валентин Наливайченко.

За його словами, спецоперація починається з Одеської області і стосуватиметься не тільки СБУ, але й всіх правоохоронних органів.

"Я хочу, щоб нас почули і бізнесмени, і громадяни, які мають відношення до зовнішньої торгівлі, до операцій, пов'язаних з митницею. Ми просимо всіх не платити хабара і допомогти нам навести порядок, передусім серед правоохоронців і працівників митниці. Спецоперація, що розпочалась сьогодні, буде продовжуватися досить довго і торкнеться не тільки СБУ, але і всіх правоохоронних органів, де дійшло до того, що торгують посадами. У нас є серйозні свідчення від людей, які зможуть нам допомогти викоренити ці явища, в тому числі це стосується високих посадових осіб в правоохоронних органах", - попередив Наливайченко.

Другим пріоритетним напрямом діяльності своєї служби він назвав роботу зі зверненнями громадян. За рішенням президента, на це переорієнтовані всі підрозділи СБУ на місцевих рівнях.

"Передусім це стосується корупції. Там, де ми маємо районні, міські відділи, впроваджено особистий прийом громадян офіцерами з центру, які будуть працювати зі зверненнями громадян відносно корупції в сільраді, адміністраціях - до обласної адміністрації включно. Ми просимо громадян звертатися до нас, повірити нам.... Ми проконтролюємо кожну заяву, що стосується корупції", - додав Наливайченко.

Нагадаємо, за даними експертів, протягом останніх двох років в Україні на 5% знизився рівень корупції, зокрема серед правоохоронців.

Разом із тим, працівники правоохоронних органів, зокрема ДАІ, залишаються одним з найбільш корумпованих структур в Україні.

Читайте також:

Співробітник СБУ протаранив пенсіонерів на катері

СБУ встановила в горах Криму гігантський прапор України

Ющенко звільнив скандального заступника глави СБУ

СБУ просить Росію допомогти розслідувати справу про Голодомор

ВідеоСБУ почала "чистки"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: