СБУ почала перевірку "Клуба тисячі мільйонерів" Аделаджі

Приводом для перевірки стало звернення громадян, які заявили, що керівництво клубу вимагало в парафіян гроші на земельні і будівельні проекти.

СБУ  почала перевірку "Клуба тисячі мільйонерів", пов'язаного з "Посольством божим" Сандея Аделаджі, повідомив  адвокат потерпілих від афери "Кінгз Кепітал" Іван Боднарук.

Приводом для перевірки стало звернення громадян, які заявили, що керівництво клубу (за документами громадської організації) вимагало в парафіян гроші на земельні і будівельні проекти.

Крім того, за словами адвоката, правоохоронці з'ясували, що президент "Клубу тисячі мільйонерів" насправді є громадянином Росії, що знаходиться в міжнародному розшуку за вчинені в Росії економічні злочини. Зараз СБУ встановлює його справжнє прізвище.

В СБУ це неофіційно підтвердили. У той же час, адвокат Сандея Аделаджі Андрій Федур стверджує, що ніякої перевірки СБУ немає.

Нещодавно, нагадаємо, з'явились повідомленя про те, що Сандей Аделаджа пішов у "підпілля" – його сусіди в Ірпені не бачили пастора вже три місяці. Ходять чутки, що пастора вже немає в країні.

Крім того, одержала продовження історія з директором НП "Грант" (фірма, причетна до афери "Кінгз Кепітал") Іриною Данильченко, яка була випущена з-під варти 2 місяці тому на підписку про невиїзд.

За словами колишнього водія Данильченко Геннадія Кучеревського, 11 листопада о 2 годині ночі директор "Гранта" разом зі своїм чоловіком, громадянином Єгипта, намагалася викрасти автомобіль "Деу-Ланос", що раніше належав Данильченко, але був арештований за рішенням суду.

"Вони підігнали евакуатор до стоянки на вул. Шолом-Алейхема, 3, і намагалися завантажити на нього машину. Охоронець стоянки викликав міліцію, і авто відігнали на штрафмайданчик",- заявив Кучеревський.

У міліції підтверджують, що такий інцидент був.

Читайте також:

Досудове слідство у справі Аделаджі завершене

Суд припинив ліквідацію скандальної фінансової групи King's Capital

Людей, які брали кредити під впливом "Посольства Божого", виселяють з будинків

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: