СБУ подасть у суд на Рудьковського

СБУ пропонує прокуратурі подати в суд на міністра транспорту і зв'язку через оприлюднення ним неправдивої інформації.

Микола Рудьковський
УНІАН
СБУ вважає, що Микола Рудьковський порушив закон.
Служба безпеки України пропонує Генеральній прокуратурі порушити кримінальну справу проти міністра транспорту й зв'язку Миколи Рудьковського за дачу свідомо неправдивої інформації про теракти.

Про це повідомила прес-служба СБУ.

Відповідно до повідомлення, СБУ з метою виявлення й попередження злочинів терористичного характеру завершила перевірку заяв Рудьковського про підготовку масштабної катастрофи на залізничному транспорті, які були оприлюднені в засобах масової інформації.

"З огляду на, що в діях міністра транспорту й зв'язку України Рудьковського присутні ознаки злочину, передбаченого статтею 259 Кримінального кодексу (свідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян, знищення або ушкодження об'єктів власності), 14 вересня матеріали перевірки на основі статті 112 Кримінально-процесуального кодексу спрямовані в Генеральну прокуратуру", - сказано в повідомленні.

У повідомленні наголошується, що це означає, що всі заяви, які були зроблені міністром, будуть розглядатися правоохоронними органами в площині кримінального права, а спілкування міністра з СБУ й Генпрокуратурою буде проходити виключно в форматі "громадянин-слідчий".

Разом з тим, сам Микола Рудьковський обвинуватив заступника голови Служби безпеки України Олега Скляра в поширенні неправдивої інформації про нього. 

Про це сказано в повідомленні прес-служби Минтрансзв'язку.
 
Зокрема, Рудьковський заявляє, що у відповідь на доручення віце-прем'єр-міністра Олександра Кузьмука від 7 липня Мінтрансзв'язку направив відповідь у Кабінет Міністрів щодо безпеки руху на транспорті. 

Прес-служба зазначає, що Скляр поширив у ЗМІ інформацію про те, що, незважаючи на доручення Кузьмука, відповіді Кабмін не отримав.

ВідеоКонфлікти навколо міністра Рудьковського

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: