СБУ порушила справу відносно Балоги

Партія "Єдиний центр" звинуватила СБУ в переслідуванні екс-керівника Секретаріату президента, зокрема у прослуховуванні його телефонів.

Народний депутат від фракції НУ-НС Михайло Полянчич звинуватив Службу безпеки у переслідуванні лідера партії "Єдиний центр", екс-глави Секретаріату президента Віктора Балоги.

Представники ЄЦ вже підготували відповідний депутатський запит на ім'я генерального прокурора Олександра Медведька.

У документі, зокрема, повідомляється про те, що СБУ завела оперативно-розшукову справу, в рамках якої стосовно Балоги та людей із його оточення (політиків, депутатів і журналістів) ведеться зовнішнє спостереження. Крім того, СБУ звинувачується в тому, що вона контролює телефонні переговори та листування Балоги і його соратників.

"Це робиться для пошуку компрометуючих даних, які потім планується використати з метою дискредитації чи переслідування", - відзначив Полянчич.

Він також звернув увагу на те, що справа була порушена за особистою вказівкою керівника Служби безпеки Валентина Наливайченка наприкінці травня, відразу після відставки Балоги із Секретаріату, "як тільки він публічно заявив про категоричну незгоду з рішенням Ющенка вдруге балотуватися на президентських виборах".

Такі дії спецслужби Полянчич пов'язав із активною, за його словами, політичною позицією самого Балоги та партії ЄЦ.

У депутатському запиті політик попросив здійснити прокурорську перевірку наведеної інформації.

Нагадаємо, про свою відставку з посади керівника Секретаріату глави держави Балога оголосив 16 травня. Балога залишив посаду за власним бажанням, 19 травня його заяву про відставку підписав Віктор Ющенко.

Пізніше екс-керівник СП виступив із різкою критикою чинного глави держави.

Балога зокрема, закликав Ющенка не балотуватися на президентських виборах, звинуватив його у невиконанні передвиборчих обіцянок і неспроможності забезпечити політичну стабільність в Україні.

Читайте також:

Члени "Єдиного центру" масово тікають від Балоги

Балога: з Тимошенко сварився не я, а Ющенко

Звільнити Балогу Ющенку допомогли спецслужби

Балога закликав Ющенка піти та прихопити із собою Тимошенко

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: