СБУ порушить справу проти Усенко-Чорної?

СБУ і Генеральна прокуратура розглядають можливість порушення кримінальних справ щодо окремих посадових осіб ЦВК.

Про це повідомила заступник голови Секретаріату президента Марина Ставнійчук сьогодні після засідання Конституційного Суду, який обнародував рішення про державний реєстр виборців.

Вона пояснила, що мова йде про посадових осіб, які відповідають у ЦВК за питання створення державного реєстру виборців (як відомо, відповідальним за це питання в ЦВК є Жанна Усенко-Чорна).

Ставнійчук розповіла, що сьогодні Генеральна прокуратура і Рахункова палата завершили перевірку ЦВК в частині використання коштів, виділених на створення державного реєстру.

Вона підкреслила, що за її інформацією, в ході перевірки були виявлені численні порушення. Також вона вважає, що рішення ЦВК продовжувати закупівлю програмного забезпечення для держреєстру, не дивлячись на протест Генпрокуратури, що містить ознаки кримінального злочину.

Усенко-Чорна одразу після завершення обнародування рішення КС заявила, що це рішення не вплине на процес створення державного реєстру, оскільки все програмне забезпечення уже куплене.

На це Ставнійчук відповіла, що Усенко-Чорна як відповідальна в ЦВК за створення реєстру нічого іншого не залишалося сказати.

Нагадаємо, сьогодні КС визнав неконституційним абзац 2 пункти 2 положення закону України "Про визнання таким, який втратив дію закону України "Про закупівлю товарів робіт і послуг за державні кошти".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: