СБУ назвала кількох "корупціонерів" у ВР (відео)

Це депутати від НУ-НС і БЮТ. Матеріали передано в Генпрокуратуру.

Служба безпеки України передала до Генпрокуратури матеріали щодо корупційної діяльності кількох народних депутатів.

В Севастополе нашли мертвого младенца
УНІАН
Серед тих, кого СБУ звинувачує в корупції, депутат від НУ-НС Геннадій Москаль
Про це заявив керівник СБУ Валентин Наливайченко.

Це зокрема матеріали на порушення кримінальної справи проти депутата від НУ-НС Геннадія Москаля.

За словами Наливайченка, Москалю інкримінуються корупційні дії, зокрема, незаконне надання статусу учасника бойових дій.

Керівник СБУ відзначив, що "якщо Генпрокуратурою не буде порушено справу, ми направляємо матеріали дослідчої перевірки голові парламенту для притягання вказаного корупціонера до відповідальності".

Також Наливайченко зазначив, що Служба безпеки задокументувала протиправну діяльність представника БЮТ Івана Сідельника. Керівник СБУ наголосив, що внаслідок втручання цієї людини в роботу суду відбулося рейдерське захоплення Дніпровського вагоноремонтного заводу в Сумській області.

Голова СБУ повідомив, що до цієї незаконної оборудки були причетні перший заступник голови місцевого господарського суду і суддя.

"У рамках цієї кримінальної справи задокументовано протиправну діяльність народного депутата Сідельника, який втручався в діяльність саме цього суду на користь рейдерів, здійснюючи незаконний тиск на суд з метою прийняття неправосудного рішення в цій справі", - сказав Наливайченко. Відповідні матеріали він теж передав у прокуратуру.

Крім того, СБУ виявила незаконне перерахування за кордон 35 мільйонів гривень на відшкодування ПДВ дніпропетровським банком ФСБ. За словами Наливайченка, "фактичним власником 60% акцій цього банку через юридичних осіб" є народний депутат Гарегін Арутюнов із фракції БЮТ. Також до оборудки начебто причетний колишній співробітник Служби безпеки.

Верховна рада
УНІАН
Втім, за інформацією СБУ, корупціонерів у парламенті набагато більше
Крім того, СБУ задокументувала незаконні операції Міністерства праці і соціальної політики з коштами, які призначалися для харчування дітей- "чорнобильців".

Наливайченко додав, що 11 листопада його служба готова надати матеріали стосовно ще кількох депутатів, які начебто фігурують у справах про контрабанду.

ВідеоЯк СБУ депутатів звинуватила

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: