СБУ потягне Луценка до суду?

СБУ передала до Генпрокуратури матеріали для порушення кримінальної справи у зв’язку з подіями, які відбулись 11 жовтня у Київському апеляційному адмінсуді.

Ці матеріали були передані 17 жовтня.

Як повідомили у прес-службі СБУ, за дорученням Генпрокуратури Службою безпеки проведено перевірку звернення судді Усенка В.Г. щодо блокування сторонніми особами суддів у нарадчій кімнаті під час розгляду апеляційної скарги.

У ході перевірки виявлено та задокументовано факти втручання сторонніх осіб у діяльність суду і перешкоджання ними виконанню суддями своїх службових обов’язків. В цих діях містяться ознаки злочину, передбаченого ч.2 ст. 376 ККУ (втручання у діяльність судових органів).

Крім цього, під час перевірки встановлено, що блокування роботи суду спецпідрозділами міліції "Грифон" і "Беркут" відбувалось за особистою вказівкою міністра внутрішніх справ Юрія Луценка, що зафіксовано у показах свідків.

В.о. голови СБУ Валентин Наливайченко наполягатиме, щоб результати розслідування справи стали відомі громадськості і отримали належну правову оцінку в суді.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: