СБУ позбавила наркоділків 6 мільярдів гривень

СБУ виявили 200 кілограмів конопляного насіння, яке вже було підготовлене для весняного посіву.

 У Івано-Франківську оперативники СБУ виявили 200 кілограмів конопляного насіння. Якщо їх посадити, виростити, зібрати та переробити, вартість отриманих наркотиків складе близько шести мільярдів гривень. Причому це досі скромні підрахунки.

"Доросла рослина сягає 3 метрів. З неї зазвичай збирають до 3 стаканів (марихуани – ред.). Ми рахували по1. Стакан коштує 500 гривень готового наркотику. Ми рахували, що вдасться продати за 400. Так і вийшла така гігантська сума", - розповіла прес-секретар УСБУ в Івано-Франківській області Марія Римар.

Насіння, як повідомляють правоохоронці, вже було підготовлене для весняного посіву.

У будинку, де виявили наркотик, був налагоджений повний цикл  – від вирощування конопель до збуту готової марихуани. Зокрема, для просушки використовувалася сауна. Через сита дрібнили до готової сировини.

За словами правоохоронців, наркотик вивозили кілька днів. Через сморід та можливість отруїтися працівники змушені були працювати у респіраторах.

Наразі вилучена маріхуана та коноплі  - речовий доказ у кримінальній справі, порушеній проти затриманого ватажка наркоугрупування. Після суду всю сировину спалять.

Читайте також:

Кабмін доручив боротися з наркоманією Колеснікову

Любителі СМСок схильні до наркоманії та ласі до сексу

Українські наркомани пересідають на аромасуміші

Алкоголь більш небезпечний для людей і суспільства, ніж наркотики

ВідеоНа 6 мільярдів гривень збідніли наркоділки в Україні

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: