Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Пропагандиста прокремлівського НТВ вислали з України

Немишев підготував низку брехливих антиукраїнських матеріалів для ЗМІ.

Сьогодні, 5 жовтня, Служба безпеки України примусово повернула до Росії журналіста російського телеканалу НТВ В'ячеслава Немишева, якого затримали 4 жовтня у Києві.

Про це повідомили на сайті СБУ.

Громадянина Росії Немишева затримали у Києві працівники поліції за скоєння дрібного правопорушення. Під час встановлення його особи правоохоронці виявили у нього акредитаційне посвідчення фейкового "Міністерства інформаційної політики ДНР", так звану "військову акредитацію". Це стало підставою для залучення співробітників СБУ для перевірки затриманого.

Журналіст НТВ Немишев 2
Служба безпеки України

"СБУ встановила, що Немишев від весни 2016 до осені 2017 року "працював" на тимчасово окупованій терористами території України. Він підготував низку брехливих антиукраїнських матеріалів для ЗМІ на замовлення російських кураторів та в інтересах верхівки бойовиків для виправдання та популяризації їх протиправної діяльності в інформаційному просторі", – йдеться у повідомленні СБУ.

Журналіст НТВ Немишев
Служба безпеки України

Після проведення відповідних процесуальних дій сьогодні, 05 жовтня, о четвертій ранку пропагандиста примусово повернули до Росії на пункті пропуску «Сеньківка» за діяльність, яка шкодить національним інтересам України, і заборонили йому в’їзд до України терміном на три роки.

Щоб запобігти появі штучних звинувачень РФ у псевдоутисках російських журналістів, СБУ проінформувала про цей факт представників міжнародних і вітчизняних громадських об’єднань, які працюють у сфері захисту свободи слова.

Від 11 вересня 2017 року Немишев є у базі центру "Миротворець", неурядової організації, що займається дослідженням ознак злочинів проти національної безпеки України, миру, безпеки людства і міжнародного правопорядку. Центр працює в партнерстві з СБУ, генеральним штабом ЗСУ, МВС тощо.

Немишев у базі "Миротворець"
Центр "Миротворець"

Нагадаємо, це не перший подібний інцидент. 30 серпня російський "Первый канал" заявив про затримання їхнього журналіста - Анни Курбатової – у Києві. Пропагандисти писали, що її нібито схопили неподалік від дому та кудись відвезли. У цьому російські ЗМІ звинуватили СБУ. В українському силовому відомстві, натомість, наголосили, що не займаються викраденням людей

Курбатову внесли до бази даних "Миротворця" через маніпулювання суспільно значимою інформацією і тенденційний виклад подій. На "Першому каналі" вийшов заангажований сюжет пропагандистки про святкування Дня Незалежності України.

Її останній сюжет також був про Україну і стосувався висланих з країни іспанських журналістів через їхню антиукраїнську діяльність. Згодом стало відомо, що СБУ видворила Курбатову з України і заборонила їй в'їзд на територію нашої держави терміном на три роки.

ВідеоСБУ вислала з України російську журналістку Анну Курбатову

Залиште свій коментар

Вибір редакції