СБУ просить від ЗСУ надати інформацію про військових, які брали участь у блокаді Криму

Службу безпеки цікавить повні дані щодо учасників блокади.

Служба безпеки України витребувала у керівництва Сухопутних військ ЗСУ інформацію про військових, які брали участь у блокаді Криму.

Копію запиту СБУ на адресу командувача Сухопутних військ Анатолія Пушнякова оприлюднила Українська правда.

У документі начальник управління СБУ у Херсонській області просить повідомити, чи є серед вказаних у списку 49 учасників блокади військовослужбовці ЗСУ. Також він просить надати інформацію про те, чи були відкомандировані до місця блокади військовослужбовці та окремі підрозділи ЗСУ у період з 20 вересня 2015 року.

"У разі позитивної відповіді просимо надати повну інформацію щодо вказаних осіб (посада, звання, проходження військової служби, наявність закріпленої зброї, місце дислокації)", - йдеться у документі.

У відповідь на запит керівник Сухопутних військ ЗСУ Анатолій Пушняков дав розпорядженні надати інформацію СБУ до 22 грудня.

Нагадаємо, активісти розпочали громадянську блокаду Криму у вересні. Енергетична блокада анексованого росіянами півострова триває з 21 листопада. Крим залишився без світла в результаті підриву електроопор на Херсонщині. Активісти зазначають, що будуть тримати блокаду, поки кримська окупаційна влада не звільнить усіх політв'язнів.

ВідеоЕкономічна блокада Криму відтепер стала офіційною

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: