СБУ проведе ротацію

Служба безпеки України має намір продовжувати ротацію керівництва свого відомства. Наливайченко стверджує, що це не чистки.

Служба безпеки України має намір продовжувати ротацію керівництва свого відомства.

Про це журналістам повідомив виконуючий обов'язки голови СБУ Валентин Наливайченко.

Валентин Наливайченко
УНІАН
В.о. голови СБУ Валентин Наливайченко особисто ініціював ротацію керівництва Служби
Він прокоментував останні призначення й звільнення керівників управлінь СБУ в областях, а також зміну керівництва центрального апарату.

"Ротація - це нормальний процес. У європейських країнах такі питання розглядаються як питання ротації", - сказав Наливайченко.

Він спростував те, що це кадрові чистки.

"Ні, це не правда. Ще роки тому ми почали відкрито інформувати про результати й атестації в тому числі й керівного складу СБУ й обласних управлінь і центрального управління. За результатами атестації й за заявами громадян ми відкрилися, й тепер і зараз ми бачимо, що керівник в області робить, а що ні", - зазначив Наливайченко.

З його слів, якщо керівник управління не розуміє поставлених йому завдань, то така людина переходить на іншу роботу.

"Якщо той або інший керівник управління не розуміє завдання, не може ефективно вирішувати нові завдання - звичайно, ми пропонуємо цій людині перейти на іншу роботу, але не виганяємо його на вулицю...Він залишається в системі органів СБУ", - підкреслив Наливайченко.

Він також сказав, що будуть й інші рішення зі зміни керівників управлінь СБУ.

"Відносно того, чи будуть інші рішення, безумовно будуть, безумовно буде продовжуватися ротація й керівного складу й обласних управлінь. Я не думаю, що це поганий принцип, це гарний принцип, і ми будемо його приймати", - сказав Наливайченко.

В. о. голови СБУ також повідомив, що служба намагається мінімізувати кількість заступників.

"Ми намагаємося мінімізувати кількість заступників. Тих, хто зараз молоді люди, які приєднуються до керівного складу СБУ - одержують не тільки статус заступників, але й конкретну ділянку роботи, конкретний департамент", - сказав Наливайченко.

Він зазначив, що пропозицію проводити ротацію вносив він особисто.

Як повідомлялося, 19 жовтня президент Віктор Ющенко звільнив з посади заступника голови Служби безпеки України - начальника головного управління з боротьби з корупцією й організованою злочинністю Валерія Підболячного, призначивши замість нього Тіберія Дурдинця.

Раніше Ющенко призначив Сергія Чалого начальником Центру спеціальних операцій з боротьби з тероризмом, захисту учасників кримінального судочинства й працівників правоохоронних органів Служби безпеки України.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: