СБУ радить не зважати на заклик Кадирова знищити Україну

Глава СБУ закликав не перебільшувати провокаційні заяви іноземців та їх важливість для України.

Валентин Наливайченко
УНІАН
Голова СБУ Валентин Наливайченко
Голова Служби безпеки України Валентин Наливайченко вважає, що не варто перебільшувати значимість висловлювань президента Чечні Рамзана Кадирова щодо України.

"Такі заяви не вимагають коментаря від європейської держави, але я думаю, що реакція МЗС не змусить себе чекати. Єдине, що я б не перебільшував провокаційні заяви іноземців та їх важливість для України", - сказав глава СБУ на брифінгу 24 грудня.

При цьому він додав: "У нас все спокійно, ми правова європейська держава, нас абсолютно не турбують такі заяви".

Нагадаємо, президент Чечні Рамзан Кадиров в інтерв'ю британському виданню The Daily Telegraph заявив, що Грузія і Україна є хворобою Росії, яку потрібно викорінити.

Зокрема, на думку президента Чечні, торішній напад Грузії на Південну Осетію було частина антиросійського змови західних країн по захопленню всього Кавказу. У зв'язку з цим Кадиров закликав уряд Росії виробити стратегію, оскільки, на його думку, необхідно переходити в наступ.

"Грузія, Південна Осетія, Україна - все це буде продовжуватися і продовжуватися. Це особиста хвороба Росії. Чому ми повинні завжди страждати, якщо ми можемо ліквідувати цю проблему? Ми велика країна, у нас є все: армія, технології. Нам необхідно переходити в наступ", - заявив президент Чечні.

Читайте також:

Рамзан Кадиров закликав Росію знищити Україну

Кадиров: Я за Путіна життя віддам

Президент Чечні особисто влаштував допит смертників

Президент Чечні назвав свого спадкоємця

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: