СБУ: російського оператора не пустили через брехню про українців

В Службі безпеки пояснили причини затримання оператора телеканалу "Росія" в аеропорту "Бориспіль".

У Службі безпеки України пояснили, що заборона на в'їзд в Україну оператора телекомпанії "Росія" Ігоря Бєлокопитова пов'язана з тим, що він розповсюджував неправдиву інформацію про українців.

"В'їзд заборонено ще з червня цього року на підставі ст. 25 Закону України про правовий статус іноземців та осіб без громадянства", - повідомили в СБУ. Таке рішення, за словами представників відомства, було ухвалене у зв'язку з поширенням російським журналістом "брехливої інформації щодо українських громадян".

Разом із тим, за іншою інформацією, заборону на в'їзд Бєлокопитова до України встановила Державна прикордонна служба за дорученням правоохоронних органів.

Нагадаємо, у п'ятницю, 18 вересня, в аеропорту "Бориспіль" затримали і відправили до Москви оператора телеканалу "Росія" Ігоря Бєлокопитова.

Він прибув до України у складі знімальної групи журналіста Аркадія Мамонтова. Раніше Бєлокопитов брав участь у зйомках фільму "Свій - Чужий" про начебто участь українців у російсько-грузинському збройному конфлікті в Південній Осетії влітку 2008 року.

Читайте також:

Оператору телеканалу "Росія" заборонили в’їзд в Україну

В "Борисполі" затримали російських журналістів

ГПУ підтвердила участь українців у війні в Південній Осетії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: