СБУ: Російські спецслужби у Криму не загрожують безпеці України

Глава СБУ Валерій Хорошковський упевнений, що повернення до Криму співробітників ФСБ Росії не загрожує безпеці країни, оскільки їхні дії будуть знаходитися під контролем.

Глава СБУ Валерій Хорошковський упевнений, що повернення до Криму співробітників ФСБ Росії не загрожує безпеці країни, оскільки їхні дії будуть знаходитися під контролем. Про це він заявив в інтерв’ю "Коммерсант Украина".

"Офіцерів російської спецслужби (у Криму) буде мінімальна кількість. Зрозумійте, ми не зобов'язані нікого контролювати, якщо людина діє в рамках закону. Якщо співробітники ФСБ будуть виходити за межі законодавчого поля України, у нас є всі способи і засоби для протидії", - зазначив він.

Також глава СБУ зазначив, що Криму сепаратизм не загрожує, на даному етапі - так точно.

"Там трохи інша культура. Так, історично так склалося, що більшість населення там говорить російською мовою. Але в Криму живуть українці, і вони відчувають себе українцями, в тому числі, до речі, і в Севастополі. Тому говорити про те, що в Криму на сьогоднішній день розвинені сепаратистські настрої, я не можу", - стверджує глава він.

Хорошковський зазначив, що  саме зі зміною внутрішньої політики в Україні ті сепаратистські настрої, які спостерігалися раніше, вщухнуть, тому що загубиться сенс.

"Я завжди кажу, що з такими речами, як настрій у суспільстві, потрібно обходитися дуже тонко. Не можна нічого нав'язувати", - зазначив він.

Нагадаємо, Служба безпеки України і Федеральна служба безпеки РФ 19 травня підписали протокол про повернення на Чорноморський флот російських контррозвідників.

Читайте також:

СБУ не буде боротися з російськими розвідниками

Росія пообіцяла, що офіцери ФСБ у Криму нікому не зашкодять

СБУ і ФСБ повернули російських контррозвідників у Севастополь

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: