Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
СБУ розказала, як потрібно організовувати концерти росіян в Україні

СБУ розказала, як потрібно організовувати концерти росіян в Україні

Інформацію про артистів перевірятимуть до виступів.

Після того, як Україна ввела зміни до закону, який стосується, зокрема, гастролей росіян, Служба безпеки України оприлюднила порядок організації гастрольних заходів за участі громадян країни-агресора.

Відповідно до нього, організатори заходів із російськими артистами мають надіслати за 30 днів до події запит до СБУ. Документ має містити дані про:

- організатора гастрольного заходу (назва, код ЄДРПОУ, П.І.Б. керівника);

- дату, час, місце проведення (місто, адреса) та назву гастрольного заходу;

- П.І.Б., дату народження, сценічний псевдонім громадян (-ина,-ки) країни-агресора, які плануються до участі у гастрольному заході, їх (її, його) належність до творчих колективів та інша інформація, яка характеризує їх (її, його) творчу діяльність.

Служба безпеки України надасть відповідь протягом 10 днів про наявність або відсутність законних підстав для недопущення громадянина країни-агресора. Лише після цього організатор може укласти договір із гастролером. Однак у СБУ попередили: якщо особа порушить закон України після надання відповіді на запит, її все одно не пустять до країни.

В разі порушення закону, організатор муситиме сплатити штраф в розмірі від п'ятдесяти до ста мінімальних заробітних плат.

Нагадаємо, сьогодні прикордонники затримали на кордоні білоруського репера Макса Коржа. Артиста не пустили до України й відправили назад додому: він неодноразово виступав у окупованому Криму.

Залиште свій коментар

Вибір редакції