У відомстві займалися збором інформації з обмеженим доступом.

Співробітники СБУ у приміщеннях Запорізької міської ради виявляли каналів збирання та передавання стороннім особам службової інформації.

Про це повідомляє СБУ.

Правоохоронці виявили у приміщеннях відомства несертифіковані системи аудіо- та відеоспостереження, які були направлені на експертизу.

Згідно із повідомленням, під час досудового слідства буде встановлено ініціаторів та мету встановлення систем спостереження у адмінприміщеннях, в яких циркулює інформація з обмеженим доступом.

Обшуки проводились у рамках кримінального провадження відкритого за ст. 359 Кримінального кодексу України, за фактом незаконного використання спеціальних техзасобів негласного отримання інформації.

#СБУ провела слідчі дії у приміщеннях Запорізької міської Ради Співробітники Служби безпеки України провели слідчі дії у...

Опубликовано Служба безпеки України 1 августа 2017 г.

Нагадаємо, СБУ прийшла з обшуками до мерії Запоріжжя через підозру у "зливі" даних бойовикамПро це заявив очільник міста Володимир Буряк, назвавши обшук абсурдом.

"Нібито в кабінетах встановлена якась система, що ми кудись транслюємо якісь секретні дані… Я кажу, що це повний абсурд. В стінах міської ради працюють дійсно люди, які щось роблять для нашого міста Запоріжжя – роблять дороги, ремонтують будинки. І не "пилять" бюджет, а дійсно займаються справами, для того щоб у місті Запоріжжя, як і в усій Україні було стабільне життя. Щоб люди, які відраховують в місцевий, обласний, державний бюджети кошти, могли побачити ті зміни, які відбуваються", - наголосив він.

На думку Буряка, інформація, що у міськраді нібито працюють сепаратисти, може бути комусь вигідна, щоб "дестабілізувати обстановку і сколихнути місто Запоріжжя". 

Залиште свій коментар