Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
СБУ розслідує, чому Медведчук та Бойко літали до Москви

Нині триває експертиза.

Служба безпеки України здійснює досудове розслідування у кримінальному провадженні за ознаками вчинення злочинів статті 110 (посягання на територіальну цілісність) та 111 (державна зрада) Кримінального кодексу. У рамках цього розслідування також з'ясовують, навіщо Віктор Медведчук та Юрій Бойко в березні цього року літали до Москви. 

Нині триває призначена ухвалою Шевченківського райсуду Києва від 21.02.2019 лінгвістична експертиза Київського науково-дослідному інституту судових експертиз Міністерства юстиції. У СБУ зауважили, що відповідно до ч.6 ст. 244 КПК слідчий суддя самостійно визначив експертну установу, якій доручив проведення експертизи.

У межах цього кримінального провадження можуть бути також перевірені матеріали щодо візиту Медведчука та Бойка в червні цього року до Санкт-Петербурга.

Нагадаємо, Медведчук та Бойко нині балотуються до Верховної Ради за партійним списком "Опозиційної платформи - За життя".

ВідеоПредставники Нацкорпусу висловили протест проти візиту Медведчука до Москви

Файєрами та петардами представники Національного корпусу закидали будинок Віктора Медведчука, і таким чином висловили протест проти його відвідин держави-агресорки разом із кандидатом у Президенти Юрієм Бойком і їхніх перемов із російським прем'єром Медведєвим. Перед цієї акцією активісти передали звернення до СБУ з вимогою розслідувати законність таких вояжів українських політиків.

Представники Нацкорпусу висловили протест проти візиту Медведчука до Москви

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції