Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
СБУ схопила і збирається судити виробника зброї з пластиліновими кулями

Майстрові, котрий виготовляє знаряддя для військових реконструкцій, закидають торгівлю зброєю.

СБУ звинуватила відомого у своєму колі військового реконструктора Дениса Дубровського в постачанні зброї бурштиновій мафії. У помешканні підозрюваного провели обшук, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

"Зловмисника було затримано під час реалізації ним одного зі своїх виробів. А саме, саморобного обрізу. Раніше правоохоронцями був задокументований факт реалізації цим чоловіком бойового пістолета ТТ", - розповів представник спецслужби Ярослав Молочко.

Експертизи, яка б підтвердила висновки правоохоронців, іще не провели. Дубровський не заперечує, що пістолет ТТ зразка 1930-х років справді був бойовим. А от те, що називають саморобним обрізом – реконструкція старовинного кремнієвого пістоля. "Табуретом простіше вбити, ніж пістолем. Бо пістоль треба довго заряджати. Дуже велика вірогідність, що він не вистрелить", - каже майстер.

Відео СБУ звинуватила зброяра-реконструктора у зв’язках із “бурштиновою” мафією

В СБУ твердять, що покупцями зброяра були представники кримінальних структур, зокрема з нелегальних копалень бурштину. Адвокат про це нічого не знає. Каже, в наданих слідством матеріалах справи ні про яку мафію не йдеться. "Звідки така інформація – невідомо", - зізнається Марія Сиротинець.

Підозрюваний нині під домашнім арештом. Його друзі, фанати військово-історичних реконструкцій, твердять, що виробами Дубровського неможливо користуватися з кримінальною метою. Самі, кажуть, стріляють із його мушкетів пластиліновими кульками. У Європі схожа зброя вважається колекційною іграшкою. В Україні такого закону немає. Стаття ж про незаконне виготовлення і торгівля зброєю, у якій підозрюють майстра, передбачає від 3 до 8 років ув'язнення.

Кореспондент ТСН Оксана Муляр

Залиште свій коментар

Вибір редакції