СБУ схопила п'ятьох бойовиків та виявила велику схованку з боєприпасами у Попасній

СБУ схопила п'ятьох бойовиків та виявила велику схованку з боєприпасами у Попасній

СБУ провела спецоперацію у Попасній. / Фото: Прес-служба СБУ

Відомство провело масштабну спецоперацію на Луганщині. 

Співробітники Служби безпеки України спільно з Нацгвардією, поліцією, прикордонниками та військовими провели масштабну спецоперацію у Попасній.

Як повідомляє прес-служба відомства, операція була спрямована на попередження диверсійних актів у місті та виявлення бойовиків незаконних збройних формувань.

За наявною інформацією, диверсійні групи "ДНР/ЛНР" планували напередодні святкування Нового року за старим стилем здійснити низку терористичних актів проти підрозділів сил антитерористичної операції, дислокованих у Попасній.

Учасники спецоперації провели співбесіди майже з п'ятьмастами мешканцями міста, шістдесят з яких пройшли поглиблену перевірку. За її результатами правоохоронці затримали п'ять осіб причетних до незаконних збройних формувань бойовиків. Стосовно них проводяться відповідні слідчі дії.

Під час перевірки покинутих промислових об'єктів кінологічним підрозділом було виявлено схованку зі зброєю та боєприпасами. Співробітники спецслужби вилучили зі сховища одинадцять тротилових шашок, два протитанкових гранатомети, три ручні гранати та запали до них, дві протипіхотні міни тощо.

Як повідомили у відомстві, наразі перевіряється оперативна інформація щодо використання схованки диверсійною групою, яка повинна була здійснити теракти у Попасній.

Повʼязані теми:

Наступна публікація