СБУ шукала терористів у посольстві США

Планові тактико-спеціальні навчання пройшли в рамках співробітництва СБУ з іноземними спеціальними службами з питань боротьби з тероризмом.

Служба безпеки України 22 травня провела антитерористичні навчання на території посольства США в Києві.

Про це сказано в повідомленні прес-центру СБУ.

Планові тактико-спеціальні навчання пройшли в рамках співробітництва СБУ з іноземними спеціальними службами з питань боротьби з тероризмом, а також у зв'язку виконанням узятих Україною зобов'язань щодо забезпечення безпеки дипломатичних установ інших держав.

За участю органів СБУ, Міністерства внутрішніх справ, Міністерства з надзвичайних ситуацій і захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи, Міністерства закордонних справ, Київської міської державної адміністрації, співробітників посольства відпрацьовувалися питання взаємодії при надзвичайних подіях на території дипломатичного представництва.

Мета навчань - перевірити ефективність засобів, задіяних для проведення спецоперації, удосконалити практичні навички координації дій для реагування на терористичні прояви.

Нагадаємо, Україна готова брати участь у розробці програм щодо протидії міжнародному тероризму.

Україна зобов'язується перед НАТО в середньостроковій перспективі забезпечити вдосконалення законодавства в сфері боротьби з тероризмом щодо участі України в антитерористичних операціях, які проводяться під егідою міжнародних організацій.

Читайте також:

СБУ і ФСБ повернули російських контррозвідників у Севастополь

СБУ заарештувала підлеглих Тимошенко за розкрадання Держрезерву

Янукович заявив, що Збройні Сили "опинилися на межі руйнування"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: