СБУ шукає Лозінського в Україні за допомогою мобілки

Слідчі намагаються відстежити перехоплені телефонні розмови Лозінського. Вони вважають, що екс-депутат ховається в Україні.

Екс-депутат Віктор Лозінський, обвинувачуваний у навмисному вбивстві, може досі знаходитися в Україні. Оперативних даних про те, що залишив країну, немає.

"Даних про те, що Лозінський перетинав кордон, у нас немає", - підтвердив заступник генпрокурора Віталій Щоткін.

"Лозінського шукали і шукатимуть, доки не знайдуть. Цим займається не Генпрокуратура, а МВС і СБУ, які виконують наші доручення", - підкреслив він.

Відсутність даних про перетин кордону не означає, що екс-депутат не міг зробити це, скориставшись чужими чи підробленими документами.

Але в ГПУ та СБУ одностайні в думці: межі України Лозінський не покидав, про що свідчать оперативні дані (тобто перехоплені телефонні розмови).

Але засікти, звідки, з якого місця дзвонить Лозінський, поки не вдається – колишній офіцер міліції не забуває про конспірацію: шифрується, змінює мобілки.

Нагадаємо, у середу у ЗМІ з'явилася інформація про те, що оголошений у міждержавний розшук Лозінський переховується в Ізраїлі, у місті Нетанія, проспект Беньяміна, 15.

Проте ізраїльське посольство, коментуючи цю інформацію на прохання ТСН.ua, заявило, що Ізраїлю нічого не відомо про місцеперебування Лозінського.

Разом із тим, у посольстві Ізраїлю відзначили, що до них не надходило жодних звернень від українських правоохоронних органів стосовно Лозінського. Крім того, Україна взагалі не відправляла Ізраїлю жодного офіційного запиту, що стосувався би Лозінського.

Інформацію про Лозінського спростували і в поліції Ізраїлю. У прес-службі Центрального округу ізраїльської поліції наголосили, що якби Лозінський, якого розшукує Інтерпол, був на території Ізраїлю, його би вже давно заарештували.

Незрозумілою також є ситуація, за якої українські правоохоронці знають точну адресу знаходження людини, яку вони розшукують, але не роблять спроб її заарештувати.

Читайте також:

Ізраїль нічого не знає про місцезнаходження Лозінського

Лозінський ухилився від двох засідок в Нікополі

"Регіонал" вигадав інформацію про перебування Лозінського в Придністров'ї

За "голову" Лозінського оголосили винагороду

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: