СБУ спалила 117 кг героїну

Працівники СБУ та іноземних спецслужб знищили наркотики, спільно вилучені під час боротьби з наркоторговцями.

21 квітня у Києві на сміттєспалювальному заводі "Енергія" знищено 117 кг героїну, вилученого співробітниками СБУ у злочинних наркоугруповань.

Про це повідомили у прес-службі СБУ.

Спалювання наркотиків, а це майже півмільйона наркоматських "доз", відбулося у присутності представників ЗМІ та робітників дипломатичних місій США, Туреччини, Великобританії, Німеччини, Польщі – країн, у партнерстві зі спецслужбами яких СБУ вилучила наркотики й ліквідувала міжнародні злочинні організації.

У вогні опинився героїн, вилучений у квітні 2007 року, коли СБУ спільно зі спецслужбами Німеччини, США і Туреччини завершили багатоходову міжнародну операцію з ліквідації транснаціонального злочинного наркоугруповання.

Злочинці налагодили канал транзитного переміщення героїну через територію України. Правоохоронці виявили канали наркотрафіку, ліквідували нарколабораторії.

Було встановлено, що до складу цього угруповання входили громадяни Туреччини, Німеччини, Великобританії та Польщі, які за допомогою обладнання та хімічних речовин на території України виготовляли суміш наркотичних речовин, фасувала її у брикети та організовували збут в країнах Західної Європи.

"Результати роботи СБУ у боротьбі з міжнародним наркобізнесом переконливо свідчать, що Служба безпеки є ефективним учасником системи колективної безпеки на європейському континенті. Завдяки спільним зусиллям СБУ і закордонних спецслужб за два останніх роки до країн ЄС не потрапило понад 500 кг героїну", - заявив заступник голови СБУ Микола Герасименко.

Нагадаємо, у 2007-2008 роках СБУ вилучила понад 700 кг героїну та 47,6 кг кокаїну. Цього року вже вилучено 1,1 кг героїну, 1,6 кг кокаїну, 7 кг гашишу та понад 13 кг психотропних речовин.

Читайте також:

Шеф-редактора НТВ затримали за збут наркотиків

16 людей загинули в перестрілці мексиканської армії з наркоторговцями

Українські підлітки стали менше курити, але більше пиячити

СБУ ліквідувало одне з найпотужніших наркоугруповань в Україні

ВідеоСБУ спалила 117 кг героїну

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: