Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
СБУ спіймала хакера, котрий "нагрів" 200 тис. гривень на "Укртелекомі"

Управління СБУ в Чернігівській області порушило кримінальну справу проти мешканця Чернігова, підозрюваного в завданні понад 200 тис. гривень збитків компанії "Укртелеком".

СБУ в Чернігівській області вдалося піймати хакера, котрий незаконно "заробив" 200 тис. гривень на компанії "Укртелеком". Про це повідомили в прес-службі управління СБУ в області.

Співробітники СБУ викрили протиправну схему несанкціонованого втручання в роботу комп'ютерів підприємства за допомогою мобільного телефону і комп'ютерного обладнання.

Чоловік незаконно отримував ідентифікаційні дані - логіни і паролі - абонентів "Укртелекому", підключених до мережі Інтернет через Wi-Fi ADSL-модему і технологію передачі даних SIP-телефонія.

Зловмисник через комп'ютер активував SIP-номери вітчизняних абонентів і дзвонив за кордон.

Закордонні абоненти отримували грошові бонуси від оператора мобільного зв'язку своєї країни за вхідний трафік, частину яких перераховували українському хакеру за допомогою міжнародної системи платежів.

Водночас абоненти "Укртелекому" отримували рахунки за міжнародні дзвінки, які не здійснювали.

Справу порушено за статтею "незаконне втручання в роботу електронно-обчислювальних машин, систем та комп'ютерних мереж". Ведеться слідство.

Нагадаємо, раніше компанія "Укртелеком" зареєструвала товарний знак "Інтернет".Згідно з базою даних зареєстрованих в Україні знаків для товарів і послуг, це є знак "Інтернет", написаний білими буквами на синьому тлі.

Читайте також:

Новый власник "Укртелекому" почав розпродавати активи

"Укртелеком" починає згортати соціальні програми

Новий власник "Укртелекому" почав масові скорочення

Залиште свій коментар

Вибір редакції