Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
СБУ спробує знову затримати росіянку Леонову після звільнення з СІЗО

Активістка все залишається в статусі підозрюваної.

Росіянку Анастасію Леонову, яку СБУ підозрювала в підготовці теракту, мають звільнити з СІЗО в ніч на 6 березня. Проте слідчі заявляють, що звертатимуться до суду з новим клопотанням про її тримання під вартою, оскільки Леонова все ще залишається в статусі підозрюваної.

Про це в ефірі телеканалу "112" повідомив керівник апарату голови СБУ Олександр Ткачук.

Ткачук пояснив, що Леонову планують випустити з СІЗО відповідно до рішення Шевченківського райсуду.

"Наші слідчі звернулися з клопотанням до суду, щоб продовжити Леоновій тримання під вартою. Суд відмовив у задоволенні клопотання. Один з основних аргументів - що паспорти Леонової перебувають у слідства, вона не має до них доступу, на думку суду це не дає їй можливості залишити територію України чи якось уникати участі у продовженні слідства і слідчих діях", - зазначив Ткачук.

Однак він наголосив, що слідчі СБУ не згодні з таким рішенням суду.

"Для нас рішення суду є законом, ми його виконаємо. Однак, думаю, наші слідчі звернуться до суду з новими аргументами, з відповідним новим клопотанням (для затримання Леонової)", - наголосив представник СБУ.

Нагадаємо, Леонову затримали СБУшники у грудні 2015 року. Окрім неї, були затримані ще двоє громадян РФ і троє громадян України. За даними спецслужби, затримані були членами диверсійно-розвідувальної групи та готували теракт у Києві. Лідер вказаного угрупування  Олег Мужчиль був убитий під час затримання. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції