СБУ спростовує стеження за ЦВК

В той же час, представники Служби безпеки посилили охорону всіх державних об'єктів задля забезпечення їх функціонування.


Начальник прес-служби Служби безпеки України Марина Остапенко заявляє, що СБУ не веде спостереження за членами Центральної виборчої комісії.

Про це вона заявила в ефірі телекомпанії "5 канал". "Я категорично заявляю, що СБУ не стежить і не прослуховує членів ЦВК", - сказала Остапенко.

Разом з тим, вона нагадала про недавнє неправдиве повідомлення про мінування Верховної ради. З її слів, після цього була посилено охорону всіх державних об'єктів.

Вона також підкреслила, що на прохання Управління державної охорони було ухвалено рішення забезпечити нормальне функціонування ЦВК й запобігти протиправним діям щодо членів і приміщення ЦВК.

"Дійсно, туди були спрямовані наші люди й спостерігали за ситуацією, тримали її під контролем", - зазначила Остапенко. 

Раніше повідомлялося, що члени ЦВК від коаліції звернулися до голови комісії Володимира Шаповала із заявою, в якій попросили пояснити причини перебування на території комісії співробітників СБУ.

З їхніх слів, 14 червня, біля одного з під'їздів ЦВК було виявлено автомобіль Mazda 3 сріблястого кольору (державний номер АА 4283 АА), у якому перебували співробітники СБУ з технічними засобами незрозумілого призначення.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: