СБУ стежить за ЦВК?

Члени Центральної виборчої комісії від коаліції стверджують, що за ними веде спостереження СБУ.

Члени Центральної виборчої комісії від коаліції стверджують, що за ними ведуть спостереження співробітники Служби безпеки України.

Про це йдеться у Відкритому зверненні членів ЦВК від коаліції до голови ЦВК Володимира Шаповала. За словами авторів заяви, 14 червня біля будинку Центральної виборчої комісії було виявлено автомобіль Mazda 3 сріблястого кольору, у якому знаходилися співробітники СБУ з технічними засобами невідомого призначення.

Ці особи відмовилися назвати свої прізвища і посади, лише повідомивши члену Комісії Олександру Шелестову в присутності співробітників комендатури Управління державної охорони, що вони виконують завдання свого керівництва за погодженням з головою ЦВК.

У зв’язку з цим члени ЦВК від коаліції вимагають від Шаповала публічно підтвердити або спростувати цю інформацію. "У разі, якщо нами буде отримане підтвердження того, що за погодженням з Вами або навіть без такого погодження за нами ведеться зовнішнє спостереження чи прослуховуються наші службові та приватні телефонні розмови, ми будемо змушені звернутися до відповідних правоохоронних органів", підкреслюється в заяві.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: