СБУ: У Львівський євро-стадіон незаконно "закопали" майже мільйон

На Львівщині СБУ розслідує кримінальну справу щодо розтрати бюджетних коштів під час будівництва стадіону до Євро-2012.

Управління СБУ у Львівській області розслідує кримінальну справу щодо розтрати бюджетних коштів під час будівництва стадіону до Євро-2012 у Львові.

Про це повідомляє прес-служба Генпрокуратури.

Кримінальна справа порушена 8 жовтня за ознаками злочину, передбаченого ч. 5 ст. 191 КК України, за фактом розтрати бюджетних коштів службовими особами ДП "Дирекція з будівництва об'єктів до Євро-2012 у Львові" в сумі понад 959 тисяч гривень.

Згідно з повідомленням, ця сума була розтрачена "внаслідок завищення в період липня – серпня 2010 року вартості будівельних матеріалів та виконаних робіт при будівництві стадіону у Львові".

Крім того, СБУ провела перевірку з приводу законності використання ТзОВ "Будівельна Компанія "Комфортбуд-1" бюджетних коштів при будівництві стадіону у Львові до Євро-2012.

Виявлено, що станом на 1 листопада 2010 року у підприємства існувала заборгованість із заробітної плати на суму понад мільйон 560 тисяч гривень, яка виплачена 18 та 26 листопада 2010 року.

"Проте, в ході даної перевірки... виявлено порушення вимог ч. 1 ст. 116 КЗпП України, оскільки розрахункові кошти працівникам, звільненим в серпні-листопаді поточного року, виплачені з порушенням встановлених строків лише 18 та 26 листопада 2010 року", - сказано у повідомленні.

У зв'язку з цим, інспекцією внесено у товариство припис та відносно директора ТзОВ "Будівельна Компанія "Комфортбуд-1" К. складено протокол про вчинення адміністративного правопорушення, передбаченого ч.1 ст.41 КУпАП, який скеровано для розгляду у Сихівський районний суд Львова.

Органами прокуратури Львівської області також проводиться перевірка щодо наявності ознак складу злочину, передбачених ст.ст. 172 (грубе порушення законодавства про працю), 173 (порушення угоди про працю) КК України при укладенні та виконанні зазначених цивільно-правових договорів.

Читайте також:

Рабинович пропонує дискваліфікувати стадіон "Україна"

Будівельників стадіону Євро-2012 у Львові звільнили через страйк

На "Олімпійський" витратять у два рази більше від початкової вартості

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: