СБУ: у російських спецслужб є півтора місяці, щоб залишити Крим

У СБУ переконані, що Росія виконає свої зобов’язання, і співробітники ФСБ залишать територію України до кінця року.

У Службі безпеки України (СБУ) висловлюють переконання, що Російська Федерація виконає свої міжнародні зобов’язання і до кінця року відкличе співробітників ФСБ, що працюють в органах управління і підрозділах Чорноморського флоту на території АР Крим.

Про це заявили у прес-центрі СБУ, коментуючи поточну ситуацію щодо оприлюдненої у червні 2009 року головою СБУ Валентином Наливайченком вимоги до російської сторони відкликати співробітників ФСБ, які працюють на Чорноморському флоті РФ у Криму.

"У СБУ переконані, що Російська Федерація виконає свої міжнародні зобов’язання, і співробітники ФСБ залишать територію України до кінця року. У нас немає підстав в цьому сумніватися", - підкреслили в СБУ.

За інформацією військового експерта Дмитра Тимчука, "таке виведення готується, і дуже скоро відбудеться – протягом двох місяців".

"Для людей, які хоч трохи знайомі з повсякденною діяльністю військ, такий поворот подій має, щонайменше, дивний вигляд. Через свою специфіку, тим більше перебуваючи за кордоном, "особісти" мають приходити одними з перших, а йти останніми, ще дивнішою виглядає відсутність будь-якої реакції з боку Москви", - відзначив експерт.

Він упевнений, що після численних коментарів і критичних оцінок даної вимоги України з російського боку, питання було закрите.

"Тобто - в Москві повністю "змирилися" з необхідністю забрати своїх представників ФСБ з Криму", - вважає Тимчук.

Нагадаємо, Служба безпеки неодноразово заявляла, що після 13 грудня всі співробітники ФСБ Росії (наразі це 19 офіцерів) мають залишити територію України. За словами Валентина Наливайченка, до російської сторони вже було надіслано офіційне повідомлення з цього приводу.

Але російська сторона відповідає, що подібні вимоги СБУ суперечать договору про базування ЧФ у Севастополі.

Читайте також:

СБУ розшукала та здала міліції автора чуток про легеневу чуму

СБУ: УПА не воювала проти Червоної армії

Москаль відсудить у СБУ 100 тисяч за наклеп

Богословська: офіцерам СБУ й прокурорам соромно дивитись мені в очі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: