СБУ: Україна законно постачала зброю в Грузію

В СБУ повідомили, що Україна законно постачала зброю в Грузію.

У рамках розслідування кримінальної справи за фактом розголошення державної таємниці слідчими СБУ завершено перевірку щодо обставин поставок зброї до Грузії. Слідство жодних порушень національного законодавства України та міжнародних угод не виявило.

"Таким чином, всі необґрунтовані твердження та припущення народного депутата України Валерія Коновалюка не відповідають дійсності та є інсинуаціями на шкоду національній безпеці України", - підкреслюється в повідомленні.

17 листопада СБУ направила відповідну інформацію в комітет з питань національної безпеки і оборони Верховної ради і Міністерство закордонних справ України.

Як повідомлялося, голова парламентської комісії зі з'ясування обставин і встановлення фактів постачання до Грузії української військової техніки Валерій Коновалюк заявляв, що комісія має в своєму розпорядженні факти незаконних поставок зброї в цю країну, а також про причетність до цього президента України. Крім того, представники Партії регіонів і Коновалюк планували 12 листопада в одному з готелів столиці продемонструвати російський фільм "Війна 08.08.08. мистецтво зради".

Слідчий СБУ викликав Коновалюка на допит щодо кримінальних справ, порушених за фактом просочування секретної інформації, яка складає державну таємницю.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: