СБУ увірвалася в будинок реєстратора "Київміськбуду" і забрала документи

Співробітники СБУ увірвалися в будинок, вибивши двері в офіс "Адрема", і провели виїмку документів. Поряд зі співробітниками СБУ й Генеральної прокуратури було присутнє керівництво холдингу.

Служба безпеки України ввечері 4 жовтня провела виїмку документів в офісі реєстратора холдингової компанії "Київміськбуд" ТОВ "Адрем".

Про це повідомило інформоване джерело.

Так, з його слів, ТОВ "Адрем" орендує офісну площу в будинку холдингу на 12 поверсі по вул. Суворова, 4-6, у Києві.

Співрозмовник повідомив, що перший візит представників СБУ відбувся 1 жовтня, але за вказівкою керівництва холдингу охорона не пропустила представників, незважаючи на те, що в них був ордер.

Повторно співробітники СБУ намагалися потрапити в офіс реєстратора 4 жовтня близько 18:00, але охорона, як і раніше, за приписом керівництва відмовлялася їх пропускати.

Як повідомило джерело, у підсумку силовим методом співробітники органів потрапили в будинок і, вибивши двері в офіс "Адрема", приступили до виїмки документів.

При виїмці документів реєстратора поряд зі співробітниками СБУ й Генеральної прокуратури було присутнє керівництво холдингу, зокрема це президент компанії Василь Можар і віце-президент В'ячеслав Топчій.

Президент холдингової компанії "Київміськбуд" Василь Можар пішов у відпустку до 18 жовтня. Про це повідомило інформоване джерело.

4 жовтня Можар тільки вийшов на роботу після відпустки.

За даними джерела, виконуючим обов'язки президента ХК став віце-президент В'ячеслав Топчій.

Рішення про відхід Можара у відпустку і призначення в.о. президента Топчія було прийнято після виїмки документів у реєстратора холдингу компанії "Адрем".

Також, за інформацією джерела, серед керівних структур холдингу 4 жовтня ввечері після виїмки документів було прийнято угоду про невихід 5 жовтня на роботу.

Нагадаємо, 15 липня Можар заявив про виведення компанії з комунальної власності.

У компанії існує думка, що зараз мажоритарним власником холдингу є В'ячеслав Супруненко, зять мера Києва Леоніда Черновецького.

6 серпня ХК "Київміськбуд" призначила реєстратором "Адрем" замість " Термінал-Реєстр".

Обох реєстраторів зв'язують із Супруненком.

Перший заступник голови Київської міської державної адміністрації Олександр Попов ініціював позачергові збори акціонерів ХК, на яких будуть розглянуті питання про зміну правління, спостережної ради, а також про зміну реєстратора "Київміськбуду".

2 вересня ДКЦПФР підтвердила придбання 80% ХК компанією "Новий регіон" за 114 млн. гривень.

Читайте також:

Суд наклав арешт на 80% "Київміськбуду"

Генпрокуратура назвала покупця "Київміськбуду"

"Київміськбуд" обрав номінального власника акцій

Київ поверне "Київміськбуд" у комунальну власність

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: