СБУ: в Києві не було закрито жодної аптеки

СБУ спростувала інформацію про те, що в Києві за відсутність ліків було зачинено близько 20 аптек.

Служба безпеки України спростувала інформацію про закриття аптек у Києві через відсутність в них ліків, потрібних ля боротьби з епідемією грипу.

В СБУ підтвердили інформацію про те, що 1-2 листопада нею було здійснено перевірку чергових аптек у кількох містах України. мета перевірки - "усунути незаконні перешкоди і зловживання, які чинилися аптечними закладами щодо доступності медпрепаратів для громадян".

"У результаті перевірок складено 29 письмових актів, які офіційно скеровано до Міністерства охорони здоров’я, з тим, щоб невідкладно забезпечити аптечні заклади усіма необхідними ліками та не допустити необґрунтованого подорожчання ліків та лікарських засобів", - сказано у повідомленні Служби безпеки.

"СБУ не вживала обмежувальних заходів для аптечних закладів, які продовжують працювати у звичайному режимі", - відзначили у спецслужбі.

Служба безпеки пообіцяла й надалі тримати на контролі діяльність аптечних закладів на предмет доступності ліків для громадян України.

Нагадаємо, раніше перший заступник глави МОЗ Василь Лазоришинець заявив, що СБУ закрила 19 аптек у Києві через відсутність у них ліків, необхідних для боротьби з епідемією грипу.

Крім того, за результатами перевірці податковими органами фармпідприємств і аптек було виявлено порушення, що спричинять штрафи в розмірі 6,5 мільйона гривень.

Читайте також:

Тимошенко влаштувала скандал виробникам ліків від грипу

Тимошенко: в Україні немає епідемії свинячого грипу

МОЗ: в Україні від свинячого грипу померли 67 людей

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: