СБУ вбачає у хресній ході УПЦ МП ризики дестабілізації ситуації в Україні

Голова спецслужби вважає, що недружнім до України силам потрібен "свій Франц Фердинанд".

Служба безпеки України вбачає в проведенні хресного ходу, який організував Московський патріархат, ризики дестабілізації ситуації в Україні. Про це йдеться у сюжеті ТСН.19.30.

Але голова СБУ Василь Грицак запевняє, що спецслужби роблять усе можливе, аби не допустити провокацій.

"Тим силам, які не бажають Україні добра, про які ми з вами розуміємо, потрібен Франц Фердинанд, який слугував причиною початку Першої світової. СБУ відстежує ситуацію по тих групах або структурах, які зацікавлені в дестабілізації", - сказав він.

На початку місяця учасники хресного ходу стартували двома колонами - одна зі Свято-Успенської Святогірської лаври на Донеччині, інша - з Почаївської лаври на Тернопільщині.

Серед прочан помічали людей військової статури, а серед атрибутів - так звані "гвардійські стрічки" та значки російського царя Миколи Другого. 27 липня вони зустрінуться в Києві перед Днем хрещення Київської Русі. На загальному молебні очікується близько 30 тисяч прочан.

СБУ відреагувала на чутки про можливі провокації, які очікують від хресної ходи

Служба безпеки України вбачає в проведенні хресного ходу, який організував Московський патріархат, ризики дестабілізації ситуації в Україні. Але, запевняє голова СБУ Василь Грицак, спецслужби роблять усе можливе, аби не допустити провокацій.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: