Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
СБУ видала ізраїльському наркобарону перед втечею паспорт та зняла кайданки — Дзеркало тижня

Джерела видання натякають, що наркоторговцю дозволили втекти.

З наркоторговця Амоса Дов Сільвера перед втечею з аеропорту "Бориспіль" зняли наручники і браслет для проходження через рамку металодетектора. Також йому видали американський паспорт.

Про це повідомляє "Дзеркало тижня" з посиланням на свої джерела в СБУ.

Примітно, що наркобарона супроводжували не співробітники групи "Альфа" СБУ, а оперативники Головного управління з боротьби з корупцією і організованою злочинністю (управління К), зазначає видання.

"Перед проходженням прикордонних і митних процедур співробітники СБУ видали Сільверу на руки паспорт громадянина США. Не наділи на нього наручники після проходження рамки і не пристібнули екстрадованого до себе", – пише газета.

Джерела видання також уточнюють, що з незрозумілої причини служба безпеки аеропорту вирішила оглянути ручну поклажу співробітників СБУ, які мали доставити Сілвера до Ізраїлю.

"Під час огляду спортивних сумок, вони повернулися спиною до Сільвера. І той, обійшовши рамку в зворотному напрямку, втік від СБУшників", – йдеться у замітці газети.

Відео Ізраїльський наркобарон зник з аеропорту "Бориспіль" під час депортації

Чоловік є засновником мережі збуту наркотиків у соцмережах. Його вже давно шукали ізраїльські спецслужби. Наркобарона піймали в Києві ще у березні. Амос Дов Сільвер відомий як творець інтернет-мережі, через яку велась торгівля наркотиками в Ізраїлі та в інших країнах світу.  

Ізраїльський наркобарон зник з аеропорту "Бориспіль" під час депортації

У п’ятницю, 16 серпня, громадянин США Дов Сільвер, підозрюваний в організації найбільшої в інтернеті мережі наркоторговців, втік від української поліції безпосередньо перед видачею ізраїльським правоохоронцям. Рішення щодо його депортації Верховний суд України схвалив цього ж дня. Його затримали в Києві навесні 2019 року на вимогу ізраїльських поліцейських. 

Співробітники спецслужби, які брали участь у процедурі екстрадиції відсторонені від виконання службових обов'язків на час перевірки. Зараз вони надають пояснення Управлінню внутрішньої безпеки СБУ.

Сільвера називають натхненником і організатором найбільшої мережі з продажу наркотиків в інтернеті "Телеграсс" – їх продавали за допомогою месенджера Telegram. У мережі були задіяні десятки тисяч наркоторговців в Ізраїлі, США, Німеччині й Україні. Керівництво мережі перебувало в Ізраїлі, звідки координувало роботу. Наркотики продавали, зокрема, неповнолітнім. У цій справі в Ізраїлі затримано понад 20 спільників Сільвера.

Залиште свій коментар

Вибір редакції