СБУ віддала Росії шпигуна, щоб підтвердити добросусідські відносини

Після зустрічі Хорошковського з Бортніковим полковник військової контррозвідки ФСБ, якого заарештували на місці злочину, в якості жесту доброї волі переданий РФ.

Незабаром після травневої зустрічі між головою СБУ Валерієм Хорошковським і главою ФСБ Олександром Бортніковим, полковник військової контррозвідки ФСБ Володимир Носков, якого заарештували на місці злочину на території України, а потім утримували під вартою в ізоляторі СБУ, був у якості жесту доброї волі переданий російській стороні.

Про це повідомляють джерела "Дзеркала тижня". Іноземний громадянин, який скоїв злочин на території України, був звільнений без суду і розголосу, повідомило джерело.

Як відомо, група із п'яти офіцерів ФСБ РФ під керівництвом Володимира Носкова була заарештована на території України 27 січня 2010 під час отримання відомостей, що містять державну таємницю, від громадянина України.

Тоді співробітники СБУ встановили всіх учасників зустрічі і зафіксували передачу таємних матеріалів. Зокрема, під час особистого огляду затриманих співробітники СБУ вилучили знаряддя шпигунської діяльності: цифрові диктофони, вмонтовану в авторучку відеокамеру, закамуфльований під брелок для ключів контейнер для зберігання цифрових даних, у тому числі з інструкціями для агента, ноутбук, флешки пам'яті, 2 тисячі доларів.

Після цього СБУ повідомляла, що офіцер ФСБ РФ, затриманий в Україні за шпигунство, відповідатиме за українськими законами, оскільки йдеться не про шпигунські ігри, а про протиправну діяльність на території України.

Читайте також:

Під Одесою затримані п'ять шпигунів-офіцерів ФСБ

У Кременчуці СБУ впіймала шпигуна

СБУ: затриманий російський шпигун відповідатиме за українськими законами

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: