СБУ відкрила справи на керівників Київської митниці і заарештувала начальника

У київській митниці переворот: затримано начальника відділу митного оформлення Київської митниці Володимира Зоріна, у зв’язку з чим СБУ відкрила справи на більшість керівників.

СБУ відкрила оперативно-розшукові справи на більшість керівників Київської регіональної митниці.

За даними джерел "Дзеркала тижня", приводом для цього стала кримінальна справа проти начальника відділу митного оформлення Київської регіональної митниці Володимира Зоріна, заарештованого 28 квітня.

"Начальник відділу - високопоставлена ​​фігура, номенклатура голови Держмитниці, і його затримання - безсумнівний удар по керівництву відомства", - пише видання.

За його інформацією, Зорін широко відомий у митних колах, його мати очолює велику брокерську фірму, володіє великими митними складами й підтримує з головою Держмитниці Ігорем Калєтніком тривалі ділові стосунки.

Адвокатами Зоріна стали Володимир Гузир, який лише два місяці тому був першим заступником начальника головного управління нагляду за організацією оперативно-розшукової діяльності і дізнання Генпрокуратури, та Юрій Сухов, відомий також як адвокат екс-голови Держмитниці Анатолія Макаренка.

Через три тижні після затримання Зоріна відбулася відставка начальника Київської регіональної митниці Геннадія Романенка.

"Романенко - особистий друг і кум Ігоря Калєтніка. Безперечно, його відставка - зовсім не опала, а бажання вивести довірену особу з-під удару. Непевний час війни з СБУ Романенко, оддалік "прослушки" та "жучків", проведе на посаді помічника голови Держмитниці", - зазначає видання.

"Ще одна характерна деталь: сума хабарів, які інкримінуються заарештованим митникам у Києві. У жодному випадку сума не перевищує 3 000 доларів. Смішно. Неофіційна такса на "розмитнення", як діляться пошепки підприємці, може становити приблизно 20000 у.о. із контейнера", - додає видання.

Інформації про цю відставку немає і на сайті Держмитниці. В Інтернеті, крім кількох записів на одному невеликому форумі, немає жодного рядка. Точно так само немає ніякої інформації про справу Зоріна та інших співробітників митниці, заарештованих за останні місяці, констатує видання.

Читайте також:

Табачник не боїться відставки, бо він не герцог

Митницю і податкову можуть об'єднати під керівництвом Хорошковського

Янукович наказав Кабміну реформувати податкову та митницю

Кабміну Азарова передрікають нову хвилю відставок

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: