Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
СБУ видворила до Білорусі проросійського пропагандиста, який публікував матеріали на сайтах бойовиків

Іноземця повернули до Білорусі з забороною в’їзду в Україну терміном на три роки.

Служба безпеки України припинила діяльність громадянина Республіки Білорусь, журналіста Павла Карназицького, який поширював антиукраїнську пропаганду на території України.

Про це йдеться на сайті української спецслужби.

Оперативники встановили, що іноземець, котрий проживав в Україні нелегально, публічно розповсюджував фейкову інформацію.

Зокрема, під час виступів на деяких телевізійних каналах він ставив під сумнів визнані міжнародною спільнотою докази присутності військ країни-агресора на тимчасово окупованих територіях України. Також він неодноразово публікував антиукраїнські матеріали на медіа-ресурсах, підконтрольних терористичним організаціям «ДНР» та «ЛНР».

Зауважимо, що журналіст Карназицький є засновником порталу Главновости. 

Фотогалерея На Запоріжжі СБУ викрила агентурну мережу російських спецслужб (4 фото)

2 січня 2019 року іноземця було примусово повернуто до Республіки Білорусь із забороною в’їзду в Україну терміном на три роки.

Голова СБУ Василь Грицак зазначив, що після введення обмежень на в’їзд російських громадян в Україну спецслужби РФ все частіше залучають до провокацій іноземців. «Діяльність подібних проплачених Росією пропагандистів становить загрозу не тільки національним інтересам України, але й суперечить законодавству країн їх походження», – зауважив очільник СБУ.

ВідеоГрупа нардепів вимагає розгляду законопроекту про заборону проросійської пропаганди

Плакати "Ні рускому міру в Україні" та "Вимагаємо заборони руского міра в Україні" сьогодні вранці прикрасили сесійну залу парламенту. Їх розвісили народні депутати, які на чолі з Олександром Шевченком вимагали негайно поставити на голосування законопроект про заборону проросійської пропаганди. Спікер Парубій погодився включити документ до порядку денної сесії, якщо на це пристануть депутати. 

Група нардепів вимагає розгляду законопроекту про заборону проросійської пропаганди

Нагадаємо, що раніше СБУ викрила проросійську агентурну мережу пропагандистів. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції