Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
СБУ викрила антиукраїнського Інтернет-агітатора в Кривому Розі

Під час обшуку за місцем проживання агітатора співробітники СБУ виявили комп'ютерне обладнання, яке використовувалося для розповсюдження антиукраїнських матеріалів.

Співробітники Служби безпеки України припинили в м. Кривий Ріг Дніпропетровської області діяльність антиукраїнського Інтернет-агітатора.

"Правоохоронці задокументували, що житель Кривого Рогу у заборонених російських соціальних мережах розміщував матеріали із закликами до зміни територіальної цілісності України. Оперативники спецслужби також встановили, що він передавав дані та контакти громадян України, активних проросійських користувачів соцмереж, координаторам пропагандистських кампаній на території РФ", - повідомляє прес-центр СБ України.

Під час санкціонованого обшуку за місцем проживання агітатора співробітники СБУ виявили комп'ютерне обладнання, яке використовувалося для розповсюдження антиукраїнських матеріалів із закликами до вчинення дій, спрямованих на зміну меж території та державного кордону України.

Відкрито кримінальну виробництво за ст. 110 Кримінального кодексу України (Умисні дії, вчинені з метою зміни меж території або державного кордону України на порушення порядку, встановленого Конституцією України, а також публічні заклики чи розповсюдження матеріалів із закликами до вчинення таких дій, - караються обмеженням волі на строк до 3 років або позбавленням волі на той самий строк).

В прес-центрі спецслужби відзначили, що слідчі дії тривають.

Нагадаємо, раніше СБУ видворила з України російську журналістку-пропагандистку. Росіянка працювала на телеканали "Росія-1" і "Росія-24" і збирала дані про ситуацію в країні.

Залиште свій коментар

Вибір редакції