Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
СБУ викрила банди, які на замовлення РФ псували українсько-польські відносини

Злочинці займались вандалізмом та організовували теракти.

Дві банди на замовлення російських спецслужб псували українсько-польські відносини, займаючись вандалізмом та організовуючи теракти. Їх викрила Служба безпеки України, йдеться у ТСН.16:45.

Злочинці – зі Львова, Києва та Чернігова. Четверо з них за ґратами, чекають на суд. Один співпрацював зі слідством і його відпустили.

Перша бригада паплюжила польські та єврейські пам’ятники і могили. Друга місяць тому підірвала Меморіал орлят у Львові.  Піймалися терористи на підпалі польського туристичного автобуса. Вперше зробили, та не отримали належного розголосу у пресі. Вдруге вже імітували підпал - під наглядом СБУ, аби вирахувати замовників.

ВідеоСБУ викрила банди, які на замовлення Росії псували українсько-польські відносини

Дві банди на замовлення російських спецслужб займались вандалізмом та організовували теракти. Злочинці - зі Львова, Києва та Чернігова. Четверо - за ґратами, чекають суду. Один співпрацював зі слідством і його відпустили.

СБУ викрила банди, які на замовлення Росії псували українсько-польські відносини

"Перший підпал автобуса був здійснений на замовлення російської сторони, але не було відреаговано так, як сподівалися. Представники ДСНС, які приїхали на виклик, зафіксували самозаймання. Для російської сторони найважливіше – висвітлення і резонанс від будь-якої події. Тому і була вказівка повторити скоєння цього злочину", - повідомив заступник голови СБУ Віктор Кононенко.

Нагадаємо, у Львові на території Личаківського цвинтаря біля Меморіалу львівських орлят пролунав вибух. За словами директора музею "Личаківський цвинтар" Михайла Нагая, унаслідок вибуху ніхто не постраждав, надгробки також не пошкоджено.

Залиште свій коментар

Вибір редакції