СБУ викрила групу, що незаконно стежила за бізнесменами Дніпропетровщини

У Дніпропетровську група людей за грошову винагороду збирало конфіденційну інформацію про приватне життя та бізнесову діяльність громадян.

СБУ викрила злочинне угрупування, що незаконно стежило за громадянами та підслуховувало їхні розмови. Про це на брифінгу повідомила голова прес-служби СБУ Марина Остапенкоа.

Дане угруповання складалось з близько 20 осіб та діяло в Дніпропетровську. За грошову винагороду воно збирало конфіденційну інформацію про приватне життя та бізнесову діяльність громадян. Злочинну групу очолював мешканець Дніпропетровська, який наразі перебуває під вартою. СБУ 19 лютого також затримала іншого учасника цього угруповання під час вилучення ним спеціального пристрою з телефонних каналів зв'язку.

Вона повідомила, що злочинці отримували по 150 дол. від замовників за прослуховування тієї чи іншої особи щодоби і по 250 дол. - за приховане спостереження.

Також було затримано ще трьох осіб, які здійснювали візуальне спостереження за громадянами за допомогою автомобіля та спецтехніки. У зловмисників вилучено спецапаратуру та електронні бази даних державних органів.

Стосовно членів угрупування порушено кримінальну справу за несанкціоноване втручання в роботу електронних обчислювальних машин та за несанкціоноване зберігання і збут конфіденційної інформації.

Читайте також:

Уряд Британії шпигуватиме за власними громадянами

В Азербайджані до 12 років в'язниці засудили російського шпигуна

ФСБ звинуватили у викраденні українського розвідника

В США засудили інженера за шпигунство на користь Китаю 

ВідеоСБУ викрила групу, що стежила за бізнесменами

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: