СБУ викрила на Київщині лабораторію із наркотиками на 5 мільйонів доларів

СБУ викрила на Київщині лабораторію із наркотиками на 5 мільйонів доларів

Дата публікації
Перегляди
1654
Поділитись:
WhatsApp
Viber
СБУ викрила на Київщині лабораторію із наркотиками на 5 мільйонів доларів

Фото нарколабораторії / Фото: СБУ

Щомісяця виготовлялося близько 200 кг наркотичних речовин.

Співробітники  Служби безпеки України припинили на Київщині діяльність нарколабораторії, організованої міжнародною злочинною організацією "Хімпром". Про це йдеться у повідомленні пресслужби силового відомства.

В СБУ наголосили, що спецоперацію проти вказаного угрупування оперативники провели ще у березня поточного року. Тоді було встановлено що наркоділки від 2014 року налагодили розгалужену мережу з продажу наркотиків за криптовалюту на території колишнього СНД. Для цього вони використовували інтернет-сайти та чат-боти в месенджері "Телеграм. Криптовалюту переводили у готівку, а потім  легалізували в Україні. Учора ж, 23 липня, силовики викрили лабораторію цієї наркомережі у Київській області.

"За результатами проведення невідкладних слідчих дій виявлено комп’ютерну техніку та мобільні телефони, понад 180 кілограмів готового наркотичного засобу СК ("соль) або альфа-pvp, вартість якого на "чорному ринку" складає майже 5 мільйонів доларів США. Також вилучено дві реактивні протитанкові гранати РПГ-22, чорнові записи та "бухгалтерію наркоділків", - йдеться у повідомленні.

Співробітники Головного управління по боротьбі з корупцією та оргзлочинністю СБУ припинили на Київщині діяльність...

Опубліковано Служба безпеки України Середа, 24 липня 2019 р.

Окрім цього в СБУ відзначили, що керівники злочинної організації намагалися чинити тиск на слідство.

"Встановлено, що ними було замовлено та профінансовано мітинг так званих активістів під стінами Генпрокуратури для компрометації слідчих. Також, стало відомо про замовлення через електронні ЗМІ неправдивих статей щодо нібито "кришування правоохоронцями діяльності наркосиндикату", - підсумували у Службі безпеки.

Нагадаємо, нещодавно поліція України вилучила 400 кг кокаїну на суму $ 60 млн, викривши діяльність міжнародного синдикату, який постачає наркотики з Латинської Америки в Західну Європу. За словами правоохоронця, спочатку були затримані троє громадян України та троє іноземців, потім були затримані ще двоє українців та іноземець. Як з’ясувалося, вони є громадянами Нідерландів і Великої Британії, які перебували у міжнародному розшуку за вчинення наркозлочинів. 

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1654
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація