Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
СБУ викрила проросійське угруповання, яке готувало провокації в Києві

СБУ викрила проросійське угруповання, яке готувало провокації в Києві

В Україні знову активізувалась діяльність спецслужб РФ.

В Україні викрили черговий російський проект - "Партію руських українців", яка планувала проводити провокації та ініціювати сутички з правоохоронцями.

Про це заявив заступник голови Служби безпеки України Віктор Кононенко під час брифінгу щодо протидії спробам Росії дестабілізувати суспільно-політичну обстановку в Україні.

"Фіксується активізація діяльності спецслужб РФ в Україні. Попереджено проведення провокаційної акції в Києві. Акція була ініційована Юрієм Котом біля посольства РФ в Києві", - розповів він.

За словами Кононенка, згідно з задумом Кота, активісти із використанням гасел захисту російськомовного населення повинні були ініціювати сутички із правохоронцями, щоб цю "картинку" поширили міжнародні ЗМІ.

Відео Спецслужби РФ причетні до організації убивства Бабченка та планування терактів в Україні – СБУ

СБУ оприлюднили записи розмов Бориса Германа, якого вважають посередником з організатором з Москви - В'ячеславом Пивоварником. Він домовляється про купівлю зброї, зокрема, протиракетних комплексів "Ігла" та "Фагот", говорить про зацікавленість замовників у дестабілізації обстановки в Україні. Та згадує про фінансування української партії "Розумна сила" напряму з Москви.

Спецслужби РФ причетні до організації убивства Бабченка та планування терактів в Україні – СБУ

"У результаті проведення 11 обшуків отримано докази причетності функціонерів нового російського проекту, незареєстрованого й нелегалізованого в Україні, так званої "Партії руських українців", або ПАРУС, до підготовки згаданих вище провокацій", - додав заступник глави СБУ.

Він також зазначив, що це утворення збиралося провести 24 серпня "Дня залежності", метою акції мало стати "заперечення європейського курсу нашої держави".

"Вилучено переписку, яка підтверджує безпосередню координацію та фінансування вказаних акцій лідером "ПАРУСу" Юрієм Котом із території Росії (які давалися вказівки і як вони виконувалися)", – резюмував Кононенко.

Нагадаємо, раніше СБУ припинила діяльність 11 адміністраторів у соцмережах, які розміщували в Інтернеті антиукраїнські матеріали за вказівкою кураторів з російських спецслужб. Антиукраїнські модератори викладали публікації на підтримку бойовиків на Донбасі та закликали змінити межі території країни.

Залиште свій коментар

Вибір редакції